سومین آتش سوزی پیاپی مدرسه در سیستان وبلوچستان/ یک دانش آموز پسر طعمه حریق شد
صفحه اصلی اخبار سومین آتش سوزی پیاپی مدرسه در سیستان وبلوچستان/ یک دانش آموز پسر طعمه حریق شد

سومین آتش سوزی پیاپی مدرسه در سیستان وبلوچستان/ یک دانش آموز پسر طعمه حریق شد

سیستان و بلوچستان| چراغ نفتی بازهم در مدرسه حادثه آفرید؛ سوختگی پای یک دانش آموز

بر اثر سهل انگاری مدیر مدرسه ای در شهرستان زهک یک دانش آموز پسر حین پر کردن مخزن چراغ نفتی دچار سوختگی شد.
به گزارش پرتال خبری سناد و به نقل از عصرهامون، صبح امروز بار دیگر در پی حادثه آتش سوزی با چراغ نفتی در یکی از مدارس سیستان وبلوچستان یک دانش آموز پسر در مدرسه حجت روستای پلگی سید از توابع شهرستان زهک دچار سوختگی از ناحیه پا شد. 

این اتفاق ناگوار در حالی رخ داد که علی رغم تاکید مدیران مسئول در آموزش و پرورش استان، برخی از معلمان با سهل انگاری و واگذاری پر کردن مخزن چراغ نفتی به دانش آموزان باعث هدر رفت زحمات تمامی معلمان شده اند. 

در پی تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با علی مردای رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان داشت، وی گفت: با عنایت به بخشنامه های ابلاغی به مدارس و حساسیت ها و آموزش ها و توصیه هایی که دراین ایام به مدیران مدارس در سطح استان ارائه شده است، به علت سهل انگاری، مدیرمدرسه یاد شده لغو ابلاغ و پرونده وی به هیئت تخلفات اداری برای رسیدگی ارسال شده است. 

وی گفت: اقدامات لازم برای درمان علی توتازهی دانش آموز حادثه دیده توسط آموزش و پرورش شهرستان زهک در حال پیگیری است. 

به گزارش عصرهامون از ابتدای شروع فصل سرما تاکنون این اتفاق سومین حادثه آتش سوزی در مدارس استان پهناور سیستان وبلوچستان به شمار می رود. به گونه ای که پیش از این نیز چهار دانش آموز نونهال دختر در دبستان اسوه حسنه زاهدان طعمه حریق وشده و فوت کردند و روز گذشته نیز بر اثر اتصالی برق در پیش دبستانی و مهد قرآنی ایلیا، دود مختصری ناشی از این اتصالی دفتر مدیر مدرسه را در برگرفت که خوشبختانه با اقدام به موقع مهار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

راهنمای کارنامه توصیفی در تمام مقاطع ابتدایی

فایل راهنمای " کارنامه توصیفی  " آماده شده در واحد پشتیبانی پرتال خبری...