‍ مصدوم‌شدن دو دانش‌آموز درسقوط پنکه‌سقفی کلاس
صفحه اصلی اخبار ‍ مصدوم‌شدن دو دانش‌آموز درسقوط پنکه‌سقفی کلاس

‍ مصدوم‌شدن دو دانش‌آموز درسقوط پنکه‌سقفی کلاس

سقوط پنکه سقفی کلاس بر سر دانش آموزان دختر در آبادان

به گزارش پرتال خبری سامانه های دانش آموزی , مدیر آموزش ‌و پرورش اروندکنار دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تائید مصدومیت 2 دختر بچه دانش‌آموز در این حادثه گفت: این حادثه روز گذشته در کلاس درس پایه ششم ابتدایی مدرسه دخترانه حضرت معصومه(س) روستایی نهر سن بخش اروندکنار رخ داد.


حسن نصاری افزود: یکی از دانش آموزان در این حادثه از ناحیه گردن و دیگری از ناحیه سر آسیب دیدند که بلافاصله به بیمارستان حضرت زینب(س) اروندکنار اعزام شدند. وی اظهار داشت:2 دختر بچه پس از مراقبت‌های درمانی اولیه در اروندکنار به بیمارستان شهید بهشتی آبادان اعزام و تحت مداوا قرار دارند.


وی اظهار داشت: وضعیت جسمانی 2 دانش‌آموز خوب است. 

نصاری گفت:چند ماه پیش بخشنامه‌ای در خصوص جمع‌آوری پنکه‌های سقفی به مدارس اروندکنار ابلاغ شده بود که متاسفانه مدیر مدرسه به دلیل برخوردار نبودن مدرسه از برق دیموند برای نصب و راه اندازی کولر به ناچار از پنکه سقفی بجای کولر استفاده کرده است.

ارسال بخشنامه در خصوص جمع‌آوری پنکه‌های سقفی در اروند کنار

 

وی افزود:پس از اطلاع از حادثه مدیر مدرسه به آموزش‌وپرورش احضار شده و به دلیل اجرا نکردن بخشنامه پرونده وی به هیات تخلفات استان ارسال شده است.
سه هزارو 560 دانش آموز در 17مدرسه روستایی،12 مدرسه شهری و 2 مدرسه استثنایی در پایه ابتدایی، یک هزارو 200 دانش آموز در پنج مدرسه روستایی و پنج مدرسه شهری در پایه اول متوسطه در سال تحصیلی 96- 97 در مدارس آموزش و پرورش اروندکنار مشغول به تحصیل هستند.
اروندکنار در 45 کیلومتری جنوب آبادان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

راهنمای نحوه ورود به پنل مدرسه و تعیین کاربر جدید

فایل راهنمای نحوه ورود به پنل مدرسه و تعریف کاربر جدید در سامانه سناد آماده...