آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور در دانشگاه فرهنگیان
صفحه اصلی اخبار آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور در دانشگاه فرهنگیان

آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور در دانشگاه فرهنگیان

مشاور عالی سنجش خبر داد;

فردا آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷ در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش پرتال خبری سامانه های دانش آموزی، حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به اینکه وزارت آموزش و پرورش پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۷، ظرفیت های جدید برای برخی کدرشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران اعلام کرد، مرحله تکمیل ظرفیت برای این دانشگاه ها در نظر گرفته شد.

وی افزود: تمامی داوطلبانی که در کنکور ۹۷ شرکت کرده و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند، با نمره کل بالای ۶۵۰۰ (با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه) می‌توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه ۲۱ آبان ۹۷ سازمان سنجش درباره کدرشته محل‌های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری ۹۷ می توانند تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه کنند و ضمن اطلاع از کدرشته‌های مربوط، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر تا ۲۵ کدرشته محل) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز ۲۶ آبان ۹۷ تعداد ۱ هزار و ۹۳۸ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷ برای رشته های دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شرکت کرده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

فرسوده بودن ۳۰ درصد مدارس پایتخت

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: وضعیت اعتبارات ما نسبت به...