سند ۲۰۳۰ از دستورکار آموزش و پرورش خارج شده است
صفحه اصلی اخبار سند ۲۰۳۰ از دستورکار آموزش و پرورش خارج شده است

سند ۲۰۳۰ از دستورکار آموزش و پرورش خارج شده است

برنامه‌های آموزش وپرورش درخصوص سند ۲۰۳۰ از دستورکار خارج شده است

به گزارش پرتال خبری سناد، عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در واکنش به پرسش مخاطبان درباره «اهتمام در اجرای سند۲۰۳۰ اهمال در سند تحول آموزش وپرورش»، اظهار داشت: سند ۲۰۳۰ کاملاً از دستورکار آموزش و پرورش خارج شده است و به عبارتی دیگر با دستور معاون اول رئیس‌جمهور بعد از رهنمودهای مقام معظم رهبری، سند ۲۰۳۰ به طور کلی کنار گذاشته است و هر چیزی در مورد اجرای سند ۲۰۳۰ در آموزش و پرورش را تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: اگر موردی است که رسما با استناد به مفاد سند ۲۰۳۰ در حال اقدام است، باید اطلاع داده شود؛ ولی نمی‌شود هر برنامه‌ای که در آموزش و پرورش اجرا می‌شود را عده‌ای سوءظن داشته باشند و بخواهند به سند ۲۰۳۰ وصل کنند، چرا که سند ۲۰۳۰ به هیچ وجه در آموزش و پرورش قابل اجرا نیست.

عمادی با بیان اینکه سند تحول آموزش و پرورش در حال اجراست، گفت: برنامه زیرنظام‌های سند تحول آموزش و پرورش به تصویب رسیده و در سال ۱۳۹۸ با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود. 

وی تصریح کرد: یک سال است که این سند بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است، هر چند از سال ۹۰ اجرایی و عملیاتی شده است، ولی در این یک سال اخیر شتاب بیشتری گرفته است. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

نمونه سوالات ریاضی پایه چهارم ابتدایی

 دریافت نمونه سوالات پنج فصل درس ریاضی پایه چهارم ابتدایی آم...