تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر این ماه
صفحه اصلی اخبار تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر این ماه

تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر این ماه

تعیین تکلیف قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر آبان ماه
 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از تعیین تکلیف قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر آبان خبر داد. مشروح این خبر را در سامانه خبری سناد دنبال کنید. الهیار ترکمن درباره تعیین تکلیف قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان به پانا گفت: «با تعدادی از شرکت‌های بیمه‌ای وارد مذاکره شده‌ایم اما هنوز رایزنی‌های ما کامل نشده است.»

او افزود: «در همان مهلت قانونی که از قراردادمان باقی مانده است یعنی تا آخر آبان این کار را انجام می‌دهیم.»

علی الهیار ترکمن هم‌چنین درباره طرح دائمی کردن استفاده معلمان از تسهیلات صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: «نمایندگاه مجلس شورای اسلامی طرحی را به نام قانون تنظیم برخی از مقررات اداری مالی وزارت آموزش و پرورش مطرح کردند که این طرح یکبار در صحن علنی مجلس طرح ولی رد شده است.»

او ادامه داد: «بعد از رد این طرح، دوباره به کمیسیون برنامه و بودجه بازگردانده شد. نمایندگان در چندین جلسه این طرح را بررسی کردند و برخی مواد را به طرح اضافه می‌کنند ولی هنوز در مرحله مقدماتی کار است و اگر تصویبی انجام شده در خود کمیسیون بوده است.»

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: «این طرح ابتدا باید در صحن علنی مطرح و تصویب شود و در شورای نگهبان نیز تایید و به عنوان قانون به دولت ابلاغ شود. اگر آن زمان ابلاغ شد در دستور کار قرار می‌گیرد و همه مواد آن انجام می‌شود.»

چندی پیش محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح پیشنهادی نمایندگان به عنوان طرح الحاق یک ماده به قانون تنظیم بعضی از مقررات مالی دولت در این کمیسیون و ارسال آن برای بررسی نهایی به صحن علنی مجلس خبر داده بود.

به گفته محمد حسینی، نمایندگان در بررسی مجدد این طرح، به ماده 15 مکرر قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، بندی را با متن زیر الحاق کرده بودند: «کارکنان وزارت آموزش‌و‌پرورش که عضویت در صندوق فرهنگیان را پذیرفته‌اند یا خواهند پذیرفت و ماهانه درصدی از حقوق و مزایای خود را تا 5 درصد به حساب صندوق واریز می‌کنند، دولت موظف است همه ساله معادل سهم واریزی اعضا به صندوق ذخیره فرهنگیان را به طور کامل در ردیف اعتباری خاص در بودجه سنواتی منظور و پرداخت کند.»

1 پاسخ به “تعیین تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر این ماه”

  1. با سلام بیمه تکمیلی دیر پرداخت می شه علتش چیه از طرف دیگر چیزی برای دندانپزشکی و عینک تعریف نشده واقعا چقدر ظلم می شه ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

مفید ترین غذاها برای تقویت حافظه دانش آموزان

برای تقویت حافظه دانش آموزان باید توجه ویژه به تغذیه آن ها داشته باشید. از ...