تبریک حضوری وزیر آموزش و پرورش به دانش آموزان مسیحی
صفحه اصلی اخبار تبریک حضوری وزیر آموزش و پرورش به دانش آموزان مسیحی

تبریک حضوری وزیر آموزش و پرورش به دانش آموزان مسیحی

حضور بطحایی در جشن سال نو دانش‌آموزان ارمنی

به گزارش پرتال خبری سناد از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،صبح روز دوشنبه، «سید محمد بطحایی» با حضور در مراسم جشن سال نوی دانش آموزان مسیحی مدرسه گوهر، سال نو را به دانش آموزان، معلمان و خانواده های ایشان تبریک گفت.

برگزاری جشنواره آیینه زمان در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی 

«علی رمضانی» مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری جشنواره آیینه زمان (زندگی به سبک‌روح الله) در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد وگفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باهدف معرفی و ترویج سیره و اندیشه حضرت امام (ره) و پیوند عمیق جوانان و نوجوانان و فرهنگیان با آثار و اندیشه‌های بنیان‌گذار انقلاب، فعالیت‌های متنوع فرهنگی هنری در دستور کار قرار دارد.
وی تصریح کرد: به همین منظور جشنواره فرهنگی هنری با عنوان «آیینه زمان» و با موضوع زندگی به سبک‌روح الله با مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
رمضانی با بیان این که این جشنواره با همکاری اداره کل آموزش‌وپرورش استان قم برگزار خواهد شد، ادامه داد: کانون‌های فرهنگی تربیتی مجری این جشنواره هستند و علاقه‌مندان می توانند آثار خود را در قالب گرایش‌های 22 گانه و براساس دستورالعمل جهت ارسال به دبیرخانه مرکزی در قم ارائه کنند.
وی افزود: مدیران کانون‌های فرهنگی تربیتی با هماهنگی مدیران مدارس و روسای شوراهای دانش‌آموزی کار ثبت‌نام دانش آموزان را انجام می‌دهند.
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره باید آثار خود را در سایت «www.AYNEHZAMAN.iR» شخصاً بارگذاری کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی امروز اعلام می‌شود

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رج...