گزارش تصادف اتوبوس حامل دانش اموزان به مجلس
صفحه اصلی اخبار گزارش تصادف اتوبوس حامل دانش اموزان به مجلس

گزارش تصادف اتوبوس حامل دانش اموزان به مجلس

تدوین گزارش تصادف اتوبوس دانش آموزان تبریزی در مجلس

ضیاءالله اعزازی، نماینده مردم بُناب در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تصادف اخیر اتوبوس دانش‌آموزان تبریز، اظهار داشت: بنده و سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات از سوی مجلس مامور بررسی ابعاد این حادثه و ارائه گزارش به نمایندگان شدیم. پایگاه خبری سامانه دانش آموزی این رویداد را پوشش خواهد داد و شما می توانید با سناد همراه باشید.

وی با بیان اینکه از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پلیس راهور و همچنین سایر دستگاه‌های ذیربط در این باره گزارش خواسته‌ایم، افزود: پس از دریافت گزارشات لازم درباره اینکه قصور از سوی چه کسی و یا کدام دستگاه بوده، اعلام نظر می‌کنیم.

نماینده مردم بناب در مجلس با بیان اینکه ما به دنبال این هستیم که به بهترین وجه به مصدومین حادثه رسیدگی شود، ادامه داد: بنده بلافاصله پس از مطلع شدن از این حادثه طی تماس تلفنی با مسئولان ذیربط، رؤسای اورژانس و بیمارستان، هماهنگی‌های لازم جهت رسیدگی هر چه سریعتر و بهتر با حادثه دیدگان، را انجام دادم.

اعزازی تصریح کرد: پس از بررسی ابعاد حادثه و دریافت گزارشات از دستگاه‌های ذیربط گزارشی را تدوین و آن را در هفته آینده و پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه به کمیسیون آموزش به عنوان کمیسیون تخصصی ارائه می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری سناد، اتوبوس دانش‌آموزان تبریز روز (سه شنبه 18 مهر) در ورودی شهر تبریز دچار سانحه شد که بر اثر آن 2 دانش‌آموز و یک مربی جان خود را از دست دادند. 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

سود و زیان معلمان تمام وقت

یک پژوهشگر حوزه آموزش‌ و پرورش با تشریح ابعاد مختلف طرح معلم تمام وقت گفت: ...