دستگیری اولیای دانش آموز مشهدی به خاطر درگیری با معلم
صفحه اصلی اخبار دستگیری اولیای دانش آموز مشهدی به خاطر درگیری با معلم

دستگیری اولیای دانش آموز مشهدی به خاطر درگیری با معلم

ماجرای درگیری معلم و اولیا دانش آموز در مشهد 

 به نقل از پایگاه های خبری و به گزارش  پرتال خبری سامانه های دانش آموزی، مجیدی فر مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خراسان رضوی گفت:پس از درگیری این معلم با حضور عوامل اورژانس در صحنه، معلم به مرکز درمانی منتقل و مداوا گردید و همان روز مرخص شد .

وی با بیان اینکه سازوکارهایی قانونی برای رسیدگی به شکایات و برخورد در حوزه فعالیت معلمان داریم، ادامه داد : خط قرمز ما حفظ حرمت مدرسه است که در این حادثه خدشه به فضای آموزشی ما وارد شده و منجر به ایجاد التهاب و استرس برای معلمان و دانش آموزان گردیده است.

مجیدی فر گفت : تیم ویژه ای برای بررسی علت این حادثه با توجه به مدارک و مستندات نیروی انتظامی، اورژانس و مدیر تشکیل شده است که موضوع را پیگیری می کنند .

مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خراسان رضوی گفت:درگیری اولیاء دانش آموز با معلم در مدرسه قلی‌زاده ابتدایی پسرانه در ناحیه ۲، معلم‌ را راهی بیمارستان کرد.

جزئیات حادثه از زبان مدیر آموزش وپرورش ناحیه 2 مشهد

روحانی نیا مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو مشهد هم در باره جزئیات حادثه گفت: روز قبل از این اتفاق دانش آموزی در کلاس شیطنت می‌کند و معلم یک ضربه به صورت وی می‌زند.

وی افزود: روز بعد پدر دانش آموز به همراه یکی از دوستان خود در هنگام تغییر شیفت که ازدحام دانش آموزان زیاد است به مدرسه آمده و در همان لحظه اولیه مواجهه با معلم به او حمله کرده و همکار فرهنگی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو مشهد ادامه می دهد:در همین هنگام یکی دیگر از معلمان برای جدا کردن و فیصلۀ موضوع وارد صحنه می‌شود که او هم مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

شأن معلمان زیر پا گذاشته می‎شود ضرب و شتم معلم هم عادی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از بی تفاوتی آموزش و پرورش در قب...